Mazda CX-60
2.5 e-SkyActiv PHEV Takumi Plus | Pano | BOSE | 360 camera
Direct kopen, basisprijs: € 37.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.980,-
LEASEPRIJS: € 518,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.291,21 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 e-SkyActiv PHEV Takumi Plus | Pano | BOSE | 360 camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 13 december 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 66.145 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 518,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.488 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.967 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 20-inch lichtmetalen velgen, Diamond Cut
- achterbank verwarmd
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- elektrisch glazen panorama-dak
- Jet Black
- luxe lederen bekleding
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- anti overhel assistent
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- head-up display
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- houtafwerking interieur
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm groot
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- spraakbediening
- stoel ventilatie voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor